Seans ücretleriniz ne kadar?

SKS "Sınav Kaygısına Son" Türkiye’deki ilk bilgisayar temelli terapi destek programı. Günde 15 dakika ayırarak sadece 21 günde tamamlayabileceğiniz bu program satın alındığı tarihten itibaren Haziran ayı sonuna kadar kullanımıza açık olacaktır. Hizmet bedelimiz de seans ücreti olarak değil, tek seferlik ödeme şeklinde belirlenmiştir ve 99 TL’dir. Yani programı ne kadar erken satın alıp kullanmaya başlarsanız o kadar avantajlısınız demektir. Ücretlendirme konusunda bilgiye Satın Al linkinden ulaşabilirsiniz.

Yeriniz nerede?

Merkezimiz Antalya’da… Aslında Türkiye’nin her yerindeyiz… Çünkü bilgisayarınız, tabletiniz ve cep telefonunuzdan yani internet ulaşımı olan herhangi bir cihazdan istediğiniz zaman programın içeriğine ve bize ulaşabilirsiniz. İletişim için iletişim formunu ya da sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz.

Bilgisayarlı ne demek?

Literatürde cCBT (computerized Cognitive Behavioral Therapy) olarak geçen ancak henüz Türkiye’de yaygın uygulaması olmadığı için çevirisi yerleşikleşmemiş bir terimi biz bBDT (bilgisayarlı Bilişsel Davranışçı Terapi) olarak kullanmayı tercih ettik. Amacımız internet erişimi olan cihazları işaret etmek. Detaylı bilgiye bDDT Nedir? sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl kayıt olacağım?

Programa web sayfamızdan kayıt olabilirsiniz. Kayıt Ol linkine tıklayarak kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz. Programımızın bazı bölümlerini, programın içeriği hakkında fikir sahibi olmanız amacıyla satın alma yapmadan da izleyebilmeniz için açık bıraktık. Bu bölümlere ulaşmak için linklerimiz: SKS Öğrenci ve SKS Aile

Nasıl satın alacağım?

Programı web sayfamızdan kredi kartı yada havale seçeneklerinden biri ile hemen satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın Al linkine tıklayarak ilgili sayfamıza ulaşabilir kullanmak istediğiniz ürünü seçip sepete ekledikten sonra açılan sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek satın alma işlemini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Nasıl kullanacağım?

Programımıza kayıt olup kullanmak istediğiniz programı satın aldıktan sonra, kaygı seviyenizi ölçerek işe başlıyorsunuz. Ardından gün gün hazırlanan programa günde yaklaşık 15 dakikanızı ayırarak programı uygulamaya başlıyorsunuz. Programı bilgisayarınızdan olduğu gibi cep telefonunuzdan ya da tabletinizden de takip edebilirsiniz. Programı takip ederken yapmanız gerekenler size adım adım detaylı olarak açıklanmaktadır.

Deneme versiyonunuz var mı?

Programımızın bazı bölümlerini, programın içeriği hakkında fikir sahibi olmanız amacıyla satın alma yapmadan da izleyebilmeniz için açık bıraktık. Bu bölümlere ulaşmak için linklerimiz: SKS Öğrenci ve SKS Aile

Sınav Kaygısı Ölçeğini nasıl kullanacağım?

Sınav Kaygısı Ölçeği 20 çoktan seçmeli sorudan oluşan bir test. Ve tüm soruların cevaplarını “hiçbir zaman – bazen - sık sık - her zaman” şıklarından birini işaretleyerek veriyorsunuz. Testi cevapladıktan sonra sonucunuzu öğrenmek için siteye kayıt olmanız gerekiyor. Detaylı bilgi için: Sınav Kaygısı Ölçeği

Sınav Kaygısı Ölçeği sonucunu nasıl değerlendireceğim?

Sınav Kaygısı Ölçeğini tamamladıktan sonra size sonucunuzu ve bu sonucu nasıl değerlendireceğinizi anlatan bir mail gönderiyoruz.

Neden 21 gün?

21 gün beynin yeni bir şeyi kabullenmesi veya var olan bilgiyi unutması için yeterli süredir. Yapılan araştırmalar; beyinde bir nöronun yeni bir bağlantı kurma süresinin 21 gün olduğunu göstermektedir. Bir davranışı 21 gün boyunca tekrar etmek, yeni nöron bağlantısı kurulmasına ve o davranışın alışkanlık haline gelmesine neden olur. Alışkanlıklar tekrarlanarak kazanılır.

SKS’ye ihtiyacım var mı?

Sınav Kaygısı Ölçeğindeki soruları cevaplayarak SKS’ye ihtiyacın olup olmadığını öğrenebilirsin: Sınav Kaygısı Ölçeği

Kimler kullanmalı?

Sınav öncesinde, sınav sırasında ve sınav sonrasında kaygı, stres ve heyecan yaşayanlar; herhangi bir sınavda kaygıları, heyecanı, stresi nedeniyle çalışmalarının karşılığını alamayanlar; hatta kaygıları, heyecanı ve stresi nedeniyle sınava giremeyenler kullanmalı.

Sınav Kaygısı Ölçeği sonuçlarımı nasıl göreceğim?

Sınav Kaygısı Ölçeği sonuçlarınızı programa kayıt olup programlardan birini satın aldığınızda Hesabım menüsündeki Envanter Sonuçlarım linkinden görebilirsiniz.

Quiz sonuçlarımı nasıl göreceğim?

Quiz sonuçlarınızı programa kayıt olup programlardan birini satın aldığınızda Hesabım menüsündeki Quiz Sonuçları linkinden görebilirsiniz.

Aldığım notlar nerede?

Aldığınız notları ilgili bölümün sayfasında alt bölümde ya da Hesabım menüsündeki Notlarım linkinden görebilirsiniz.

Güvenilir mi?

Biz güvenilir olması için çok çaba sarfediyoruz. Kişisel bilgilerinizin size özel kalması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bunun için sayfanın altındaki menüde linkleri yer alan Mesafeli Satış Sözleşmemizi, Gizlilik Politikamızı, Kullanım Koşullarını ve KVKK metinlerimizi inceleyebilirsiniz.

Terapiyi kim yapıyor?

Uzman Klinik Psikolog Cumhur Avcil tarafından içeriği hazırlanan SKS programını kendi başınıza kullanabildiğiniz gibi tercih ettiğiniz bir uzman gözetiminde de kullanabiliyorsunuz. Bildiğimiz anlamda bir klinik psikolog yada psikiyatrist ile yüz yüze terapi yapılmamakta.

Terapi destek programı nedir?

Terapi, duygusal ve davranışsal sorunlarının çözümünü, ruh sağlığının geliştirilmesi ve korunmasını amaçlayan tekniklere verilen genel bir addır. Terapi destek programı da terapinin yapılmasını sağlamayı destekleyen programlara denmektedir.

Bilişsel Davranışçı Terapi nedir?

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), depresyon, kaygı, takıntılar, fobiler, stres, öfke, motivasyon gibi sorunlar için özel olarak yapılandırılmış hızlı ve etkili sonuçlar veren bir terapi yöntemidir. Detaylı bilgiye bDDT Nedir? adresinden ulaşabilirsiniz.

Taksit yapıyor musunuz?

Eğer ödemenizi kredi kartınızla yapıyorsanız ve kredi kartınızın taksitlendirme imkanı varsa kullanabilirsiniz.

Ücretsiz kullanabiliyor muyuz?

Halihazırda SKS kullanan bir okulun öğrencisi iseniz veya destek aldığınız psikoloğunuz yada psikiyatristiniz SKS kullanıyor ise size de ücretsiz kullanım hakkı tanımlanabilir. Okul yetkililerine, PDR uzmanı yada psikoloğunuza SKS kullanıp kullanmadıklarını sorabilirsiniz.

Danışmanım kim olacak?

Danışmanınız tercihinize göre okulunuzdaki PDR uzmanı, psikoloğunuz yada psikiyatristiniz olabileceği gibi dilerseniz SKS ekibimizdeki uzmanlarımızdan biri de danışmanınız olabilir. SKS’yi bir danışman olmadan kendi başınıza da kullanabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapacağım?

Sisteme giriş sayfamızda “şifremi unuttum” kısmına tıklayıp gelen ekrandaki alana kullanıcı adınızı veya e-mail adresinizi yazarak şifrenizi sıfırlayıp mail adresinize gelecek linki kullanarak yeni şifre yaratabilirsiniz.
Hemen şifrenizi değiştirmek için tıklayınız: Şifremi Unuttum

Ne kadar ücret ödeyeceğim?

Şuan uzmanlar için 10 Öğrencilik ya da 10 ebeveynlik üyelik paketlerimiz mevcut. Tüm paketler Haziran sonuna kadar kullanıma açıktır. Güncel fiyatları kayıt olduktan sonra Üyelik Paketleri sayfasından takip edebilirsiniz. Halihazırda SKS kullanan 10 (veya daha fazla) danışanınız varsa bu danışanları takip edip programın içeriğini görebileceğiniz bir üyelik paketini ücretsiz tanımlayabiliyoruz hesabınıza. Sorularınız ya da farklı sayıda danışan ve farklı özellikler için lütfen iletişime geçiniz. İletişime Geç

Ücretsiz kullanabiliyor muyuz?

Halihazırda SKS kullanan 10 (veya daha fazla) danışanınız varsa bu danışanları takip edip programın içeriğini görebileceğiniz bir üyelik paketini ücretsiz tanımlayabiliyoruz hesabınıza. Sorularınız ya da farklı sayıda danışan ve farklı özellikler için lütfen iletişime geçiniz. İletişime Geç

Deneme versiyonu var mı?

Programımızın bazı bölümlerini, programın içeriği hakkında fikir sahibi olmanız amacıyla izleyebilmeniz için açık bıraktık. Bu açık bölümlere ulaşmak için linkler: SKS Öğrenci ve SKS Aile
Sorularınız için lütfen İletişime geçiniz.

Neden belge istiyorsunuz?

Kullanıcılarımızın kişisel verilerini koruyabilmek ve danışmanlık hizmeti aldıkları uzmanların yetkinliklerinden emin olabilmek için sisteme kayıt olan tüm uzmanlardan diploma veya sertifikalarını göstermelerini talep ediyoruz. Detaylı bilgi için Danışman Taahhütnamesi metnini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Onay süreci ne kadar sürüyor?

24 saat içerisinde tüm onay süreçlerini sonuçlandırıyoruz.

Danışanlarımı listeme nasıl ekleyip çıkaracağım?

Satın aldığınız üyelik paketinin kotasının izin verdiği kadar danışanınızı dilediğiniz zaman listenize ekleyebiliyorsunuz. Danışanınız hali hazırda SKS kullanmakta ise kotanızdan düşmüyoruz. Listeden danışan çıkarmak ise mümkün değil. Ancak kotanız dolduğunda yeni üyelik paketi satın alarak ek kota açabilirsiniz. Sorularınız yada listenizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen İletişime geçiniz.

Programı nasıl kullanacağım?

Programı kullanmak oldukça kolay. Herhangi bir yazılım bilgisine ihtiyaç duymadan herkesin kullanabileceği basitlikte hazırlamaya çalıştık. Herhangi bir konuda desteğe ihtiyacınız olduğunda buradayız.
Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Danışanlarımı nasıl takip edeceğim?

Kayıt olup herhangi bir üyelik paketi satın aldığınızda size özel açılan danışman yönetim panelinden danışanlarınızın programda ilerleme durumlarını, envanter ve quiz sonuçlarını kolayca takip edebilirsiniz.

Ne işime yarayacak?

Kullandığınız yöntemlere SKS’yi ekleyerek seanslarınızı güçlendirip, sınav kaygısına özel yapılandırılmış içerikler ile ev ödevlerini zenginleştirebilirsiniz. Tüm danışanlarınızın kaygı seviyelerini, programda ilerleme düzeylerini ve ev ödevlerini tek bir panelden kolayca takip edebilirsiniz.

Başka terapileriniz var mı?

Yeni terapilerimiz hazırlanıyor. Hazır olduğunda mail yoluyla ilk sizi bilgilendireceğiz.

Seminer yapıyor musunuz?

Evet, seminerlerimiz için ister e-posta yoluyla, ister arayarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
İletişim sayfasındaki bilgileri, iletişim formunu ya da sosyal medya hesaplarımızı da kullanabilirsiniz.

Ücreti ne kadar?

Kurumlara öğrenci ve uzman sayılarına bağlı olarak özel indirimler sağlıyoruz. Kurumunuza özel teklif almak için lütfen iletişime geçiniz. Kurumsal İletişim Formu

Güzel bir program ama Ailelere nasıl anlatacağız?

Sizin yerinize biz anlattık. Öğrencilerinizin velilerine SKS Aile kullanmalarını tavsiye etmeniz yeterli.

Kurumumuza özel içerik ekleyebilir miyiz?

Kurumunuza özel içerikler veya uygulamalar ekleyebiliyoruz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz. Kurumsal İletişim Formu

Bizim çocukların pek kaygısı yok ne yapacağımızı bilemiyoruz?

SKS’yi kaygının ortaya çıkmasını önleyici bir program olarak da kullanabilirsiniz. Bir çok öğrenci sınav dönemine kadar rahat bir şekilde gelirken son haftalarda veya günlerde kaygısının arttığını belirtmektedir. SKS ile öğrencilerinizde kaygının hiç ortaya çıkmamasını da sağlayabilirsiniz. Bunun yanında sınav hazırlık motivasyonu düşük olan öğrenciler için programın içerisinde motivasyonu arttırma ve sürdürme yöntemleri de ele alınmaktadır.

Sayfa Başı